Language:

Японець вісім років завантажує відео з вуличними котами. Їх ніхто не дивиться

У його ютуб-каналі вже 20 тисяч роликів

3. 08. 2019
611

52-річний японець Кадзутака Нііяма опікується безпритульними котами. Він їх годує, поїть водою і розважає. Протягом восьми років Нііяма знімає своїх улюбленців на відео і викладає в ютуб. Однак ролики японця майже ніхто не дивиться. 

Чоловік почав знімати відео, аби таким чином спостерігати за життям чотирилапих. На питання, навіщо він досі цим займається, японець відповів: турбота про котів – це шлях до власного щастя. Його історію знайшов і записав журналіст видання The Outline Джо Вікс. 

Зазвичай він завантажує одне відео на день. Так на його каналі назбиралося вже близько 20 тисяч записів. Якщо зібрати їх до одного плейлиста та поставити на автовідтворення, щоб переглянути усе, знадобиться шість з половиною днів. 

«Чоловіка з котами» помітили користувачі сабреддіта r/DeepIntoYouTube – спільноти «інтернет-археологів», які відшукують цікавий контент у найглибших закутках ютуба. У березні вони написали про цей канал, який на той момент мав близько 100 підписників. Спільними зусиллями Reddit збільшив кількість фоловерів до двох тисяч, а перегляди одного відео піднялися до 23 тисяч.

Проте їх переважно досі дивиться лише кілька десятків людей. Не зважаючи на плідність, контент каналу можна назвати антивірусним. Автор не займається акаунтом: відео тривають по кілька хвилин, не містять опису і мають назви, які їм за замовчуванням дала камера — DSCN2885, MVI 8965 тощо. На відео теж нічого не відбувається – у них немає історій або значущих подій. Тварини просто насолоджуються життям.

Журналісту The Outline Джо Віксу вдалося знайти Нііяму в інших соцмережах. У чоловіка є твітер, інстаграм і два блоги, де він публікує ще більше кішок. 

Джо Вікс написав Нііямі на електронну пошту, зазначену в одному з блогів – і той відповів. З’ясувалося, що зараз японець доглядає за сімома вуличними котами. Загалом він допоміг приблизно 50 тваринам.

Завдяки журналісту, восьмирічні старання Нііями винагороджені. Тепер на його ютуб-каналі понад 11 тисяч підписників, з якими він може поділитися своєю любов’ю до чотирилапих. 

4. 09. 2019

Tesla повідомила про несправність «собачого режиму»

29. 08. 2019

Коти з притулків стають персонажами відеогри. Пояснюємо навіщо

27. 08. 2019

У Великій Британії створили аксесуар для селфі з котами

21. 08. 2019

В історичному музеї Дніпра – новий охоронець. Це кіт

19. 08. 2019

Грецький Хатіко. Як собака вже півтора роки чекає на господаря після аварії

12. 08. 2019

У Києві збудують сучасний Центр захисту тварин

7. 08. 2019

МОЗ пропонує припинити тестування косметики на тваринах

6. 08. 2019

З російського полону звільнили собаку Джесі. Її захопили разом із суднами у Керченській протоці

1. 08. 2019

Ізраїльські інженери створили жилет для спілкування з собакою