Language:

У Києві встановили найбільшу скульптуру собаки в Україні

П’ятиметровий бульдог розташований поблизу метро «Почайна»

18. 10. 2019
939

Поблизу станції столичного метрополітену «Почайна» встановили скульптуру бульдога. Представники Національного реєстру рекордів України зафіксували її як рекордну. Це найбільша скульптура собаки в Україні. Про це повідомляє предстаниця комітету Лана Вєтрова. За її даними, це 2-тонний песик завдовжки 7,75 м і заввишки 4,52 м. Скульптуру назвали «Друг».

«Ми вирішили зробити сюрприз для столиці України. Тепер у Києві житиме п’ятиметровий англійський бульдог. Поки найбільша скульптура, яку ми створили. Для нас це було нелегке випробування, але ми доклали всіх зусиль, щоби велика мрія стала реальністю», — розповідає співтворець скульптури Олег Годунов.

Скульптура важить понад дві тонни. Її перевозили вантажівкою по Києву, щоби встановити посеред транспортної розв’язки на проспекті Бандери. Вивантажували та розміщували фігуру на бетонні підставки з допомогою крана.

Співавтор скульптури Іван Длугунович розповів про деталі створення: «Дуже складно було тримати у таємниці весь процес від зародження ідеї до втілення у реальність. Пішло на Друга 30 робочих днів. Але витрачений час — ніщо у порівнянні з емоціями від отриманого результату».

«Ми не рахували деталей на одязі нашого бульдога, а просто заповнювали порожнє місце позитивом! Спеціально розмалювали сорочку під вуличний стиль, щоби пам’ятник не змогли зіпсувати фарбою вандали. Плюс до всього, хотіли зробити його мегапозитивним. Прикрасили сорочку мотивувальними написами: «Не здавайся!», «Іди вперед!». Старалися, щоби вона виглядала яскраво», — додає Олег Годунов.

16. 12. 2019

Власники собак живуть довше і рідше страждають від хвороб серця. Дослідження

14. 12. 2019

Вухатий інстаграм. Собачий гід чоловічою модою

6. 11. 2019

В Одеському супермаркеті встановили будки для собак

29. 10. 2019

Найстарша собака в Україні померла

23. 10. 2019

У китайській кав’ярні фарбували собак і видавали їх за панд

19. 09. 2019

Марш за права тварин: як українці відстоювали права чотирилапих

18. 09. 2019

Вперше в Україні. Одеському цирку суд заборонив експлуатувати тварин

5. 09. 2019

На Багамах жінка врятувала майже сто собак від урагану «Доріан»

4. 09. 2019

Tesla повідомила про несправність «собачого режиму»