Language:

Як зробити чотирилапого щасливим

5 причин відвідати конференцію для власників тварин P2P forum 2019

28. 03. 2019
1321

Другий рік поспіль у Києві організовують конференцію для власників домашніх тварин P2P forum. Цього разу подія триватиме два дні, 13-14 квітня. На учасників чекають 27 лекцій і майстер-класів від експертів з виховання та догляду за чотирилапими. Цікаво буде не тільки власникам собак, любителям котів, професіоналам зоогалузі, а й тим, хто лише збирається завести домашню тварину.

 

Ваше життя з чотирилапим стане комфортнішим

«Нині тварини перестали виконувати робочі функції, але вони все частіше стають членами наших родин. І ми маємо навчитися пояснювати їм правила, щоб усі могли гармонійно співіснувати у суспільстві», – пояснює організаторка P2P forum Оксана Галан.

Цьогоріч форум значно масштабніший. P2P forum складатиметься з трьох секцій. Якщо торік була лише секція для власників собак, то у цьому додали ще дві секції: для професіоналів та власників котів. «Ми намагаємося охопити всі напрями, в яких працюють з домашніми тваринами», – розповідає Оксана Галан. Наприклад, у секції для професіоналів будуть не лише дресирувальники, але й грумери, ветеринари й співробітники готелів для тварин.

 

Ви знайдете однодумців

Конференція – це не лише навчання, а й нетворкінг. «Велика частина людей думають, що вони не зовсім “правильні”, тому що хочуть дати своєму улюбленцеві те, що у суспільстві ще не є загальноприйнятим», – пояснює Оксана. Торік намагалися зробити онлайн-трансляцію, а тепер відмовилися від цієї ідеї. «Ми хочемо, щоб люди приходили, знайомилися та знаходили своїх однодумців», – каже організаторка.

 

Життя вашого улюбленця покращиться

«Для цього треба розуміти, що саме потрібно собаці чи коту, а не придумати це замість тварини», – зазначає Оксана. – Під час конференції також є можливість відвідати майстер-класи. Зокрема, як надавати першу допомогу собаці чи коту, або як правильно розраховувати фізичні та інтелектуальні навантаження для собак. А розподіл на секції дуже зручний, адже подія актуальна не лише для власників тварин, а й для тих, хто  лише збирається завести собаку».

Важливо: подія не розрахована на тварин, їм було б складно 8-9 годин перебувати у приміщенні.

 

Профілактика – це дешевше, ніж лікувати хвороби

«Якщо ми приділяємо вдосталь часу для профілактичних занять з собакою чи котом, то у майбутньому нам буде простіше й дешевше», – говорить Оксана Галан. Лікувати собаку від цукрового діабету дорожче, ніж годувати її правильно з самого дитинства.

Квиток на подію коштує від 1000 до 1600 гривень, у залежності від пакету. Стартовий пакет передбачений для власника одного домашнього улюбленця, який не має потреби відвідувати секції для професіоналів.

 

Ви познайомитеся ближче зі Школою взаєморозуміння з тваринами Pets&People

У Школі власники тварин вчаться якісно задовольняти базові потреби тварини: поглиблюють знання дієтології і профілактичної медицини, вчаться працювати з фізичними навантаженнями, страхами та агресією. «Ми працюємо зі свободою від дискомфорту. Від нас власники дізнаються, як максимально комфортно жити з чотирилапим і давати йому можливість реалізувати свою природну поведінку», – говорить Оксана Галан.

 

Дізнатися більше про P2P forum 2019 і придбати квитки можна тут.

19. 08. 2019

Грецький Хатіко. Як собака вже півтора роки чекає на господаря після аварії

12. 08. 2019

У Києві збудують сучасний Центр захисту тварин

7. 08. 2019

МОЗ пропонує припинити тестування косметики на тваринах

6. 08. 2019

З російського полону звільнили собаку Джесі. Її захопили разом із суднами у Керченській протоці

3. 08. 2019

Японець вісім років завантажує відео з вуличними котами. Їх ніхто не дивиться

1. 08. 2019

Ізраїльські інженери створили жилет для спілкування з собакою

29. 07. 2019

Вухатий інстаграм. Короткошерстий британець із вишуканими вусами

26. 07. 2019

Волонтери врятували бігля від евтаназії. Він віддячив обіймами

25. 07. 2019

У Таїланді відкрили кафе, де працюють коргі