Language:

Волонтери врятували бігля від евтаназії. Він віддячив обіймами

Як Джо та Шенлі отримують задоволення від життя рятуючи тварин

26. 07. 2019
1918

Вони трапилися у житті бігля Ґреґорі за два дні до того, як його мали приспати. Джо Кірк разом зі своєю дружиною Шенлі Хатсон-Кірк врятували собаку від загибелі. Подружжя є співзасновниками зоозахисної організації в штаті Огайо.

Вони допомагають тваринам, які опинилися у скрутній ситуації. Джо та Шенлі знаходять для чотирилапих новий дім, а також забезпечують житло та харчування для літніх тварин або таких, що довго не всиновлюють. Також вони допомагають безпородним собакам. Головна мета їхньої справи – рятувати тварин від евтаназії у притулках.

Ґреґорі потрапив до притулку, коли йому було два роки. Його планували приспати, тому що він мав хворобу серця. На щастя, Джо і Шенлі врятували його й оплатили лікування. Ґреґорі віддячив своїм рятівникам теплими обіймами.

«Ґреґорі — дуже вдячний пес. Тепер він знає, що перебуває у безпеці. У нього величезне серце й дуже позитивний настрій», — написала Шенлі у фейсбуці. Жінка зазначила, що собаку забезпечать усім необхідним, щоби вилікувати.

«Загалом ми опікуємося одночасно 25–30 собаками. У це число також входять тварини, яких ми вилікували і їх можна усиновити», — розповіла пара в інтерв’ю Bored Panda. Після порятунку з притулку вони вилікували Ґреґорі і знайшли для нього родину. Зараз він дуже щасливий і має найкращого друга — у його новій сім’ї живе ще один бігль.

Джо та Шенлі часто запитують, скільки собак вони врятували. «Ще одного», — відповідають волонтери. Ще один собака у безпеці й буде оточений увагою і любов’ю. Ще один собака матиме якісний раціон і отримуватиме необхідну ветеринарну допомогу. Ще один собака матиме дім, де його завжди любитимуть. «Саме від цього ми найбільше отримуємо задоволення в житті», — говорить подружжя.

 Джерело: Bored Panda

4. 09. 2019

Tesla повідомила про несправність «собачого режиму»

29. 08. 2019

Коти з притулків стають персонажами відеогри. Пояснюємо навіщо

27. 08. 2019

У Великій Британії створили аксесуар для селфі з котами

21. 08. 2019

В історичному музеї Дніпра – новий охоронець. Це кіт

19. 08. 2019

Грецький Хатіко. Як собака вже півтора роки чекає на господаря після аварії

12. 08. 2019

У Києві збудують сучасний Центр захисту тварин

7. 08. 2019

МОЗ пропонує припинити тестування косметики на тваринах

6. 08. 2019

З російського полону звільнили собаку Джесі. Її захопили разом із суднами у Керченській протоці

3. 08. 2019

Японець вісім років завантажує відео з вуличними котами. Їх ніхто не дивиться