Language:

 

Стерилізація – рішення відповідальних власників домашніх тварин. Це дозволяє контролювати популяцію котів гуманним шляхом і знижує ризик захворювань репродуктивної системи.

 

Побічними ефектами кастрації/стерилізації можуть бути набір надлишкової ваги та ризик захворювань сечовивідних шляхів. Це важливо враховувати, підбираючи спеціальний раціон для вашого улюбленця після операції.

 

У стерилізованої тварини уповільнюється процес обміну речовин та зменшується фізична активність. Кіт їсть як завжди, але зміни у його організмі сприяють більшому набору ваги. А це може призвести до ожиріння.

 

Аби уникнути надлишкової маси тіла у тварини, рекомендовано перейти на відповідне харчування. Потрібен спеціальний корм для стерилізованих котів, що містить L-карнітин. Це амінокислота, яка сприяє перетворенню жирової тканини на енергію. Таким чином зменшується саме надлишкова жирова маса. А м’язова тканина залишається без змін.

 

Після кастрації/стерилізації варто уважно стежити і за сечовивідною системою вашої тварини. Для запобігання розвитку сечокам’яної хвороби у кормах для кастрованих котів мають бути ретельно збалансовані мінеральні речовини і знижений рівень магнію та фосфору. Це враховано у кормі для кастрованих котів.

28. 01. 2021

У Львові відкрили ще один майданчик для вигулу собак

21. 01. 2021

Дистанційна робота і коти. Як домашня тварина впливає на наше життя на карантині

5. 08. 2020

У Львові можна безкоштовно чипувати собаку. Графік

27. 07. 2020

У Херсоні собака врятував жінку від грабіжника

25. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Кіт з одночасно блакитними і зеленими очима

20. 07. 2020

450 костюмів за три роки. Як 89-річна англійка в’яже одяг для собак

18. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Білосніжна персидська кішка з вадами зору

17. 07. 2020

У Львові будують новий тренувально-вигульний майданчик для собак

13. 07. 2020

Собака з інвалідністю, яку двічі за день залишили на вулиці, знайшов новий дім