Language:

Поява кішки у домі – це історична подія. Потрібно підготувати оселю. Недостатньо придбати мисочки для їжі та води і подбати про лоток. Зробити котяче життя у вашому помешканні комфортним допоможуть кілька простих порад. 

Подбайте про місце для сну тварини. Коти також потребують особистої території, де цілковито почуватимуться у безпеці. Такий куточок чотирилапий обере самостійно. Зазвичай це одне з найвищих місць у помешканні, звідки можна спостерігати за усім, що відбувається довкола.

Котам доволі часто не вистачає ігрової зони, де вони зможуть вдосталь бігати, стрибати і кудись лізти. Більшість власників цього не враховують. А потім дивуються, чому тварина починає руйнувати будинок. Варто обладнати квартиру спеціальними гойдалками та полицями, які можна придбати у спеціалізованих магазинах для чотирилапих.

Також важливо облаштувати місце, де тварина буде їсти. Зазвичай це на кухні. Якщо у сім’ї є собака, то посуд для кота варто поставити вище, щоби пес не їв за двох.

Пам’ятайте про безпеку. Якщо у домі оселиться кіт, забудьте про відчинені вікна. Оптимальним рішенням буде встановлення спеціальних захисних сіток – звичайні антимоскітні вважають недостатньо надійними.

Вам знадобиться переноска. Для котів покидати межі квартири переважно є стресом. Тварина може втекти. Тому для візитів до ветеринара подбайте про надійну переноску для чотирилапого.

Якщо ви не забезпечите киці місце для заточування кігтів, вона обере його сама. Найчастіше страждають м’які меблі. Тому можна придбати одну чи кілька стійок для заточування кігтів у зоомагазині. Зазвичай коти до них швидко звикають.

Туалет для чотирилапого треба обладнати у місці, де тварині не заважатимуть. Наприклад, у ванній кімнаті. Головне – вчасно прибирати і підтримувати чистоту.

Зверніть увагу на предмети інтер’єру, які можуть становити небезпеку для тварини або ж ризикують бути пошкодженими: дроти, вироби зі скла та кераміки, вазони тощо. Їх потрібно прибрати.

Потіште улюбленця іграшками. Особливо, якщо заводите кошеня. А дорослий кіт вам завжди буде вдячний за свіженьку картонну коробку 🙂

28. 01. 2021

У Львові відкрили ще один майданчик для вигулу собак

21. 01. 2021

Дистанційна робота і коти. Як домашня тварина впливає на наше життя на карантині

5. 08. 2020

У Львові можна безкоштовно чипувати собаку. Графік

27. 07. 2020

У Херсоні собака врятував жінку від грабіжника

25. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Кіт з одночасно блакитними і зеленими очима

20. 07. 2020

450 костюмів за три роки. Як 89-річна англійка в’яже одяг для собак

18. 07. 2020

Вухатий інстаграм. Білосніжна персидська кішка з вадами зору

17. 07. 2020

У Львові будують новий тренувально-вигульний майданчик для собак

13. 07. 2020

Собака з інвалідністю, яку двічі за день залишили на вулиці, знайшов новий дім